DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

DDL vystavovalo na významném veletrhu ZOW v Německu
Nový výrobní program - úzké nábytkové dílce ze surové MDF, vhodné pro následnou povrchovou úpravu lakováním, které se od počátku roku 2009 vyrábějí na nově postavené moderní výrobní technologii v Lukavci, představil největší český výrobce nábytkových dílců na mezinárodním veletrhu v Německu. Vysočina tak měla svého zástupce na jednom z nejvýznamnějších mezinárodních veletrhů (ZOW) dodavatelů do nábytkářského průmyslu v německém Bad Salzuflenu. Veletrhu z dlouholetou tradicí se každoročně účastní nejvýznamnější hráči na trhu nábytkářské výroby v Evropě. V letošním roce zde vystavovalo bezmála 600 firem a branami veletrhu prošlo 20 tisíc návštěvníků.
Pokračování...
 
Co si přečtete v časopise DDL info 18?

ikonka_ddl_info.jpgProsincové číslo zaměstnaneckého časopisu DDL info 18 přináší nejen novinky z prostředí Dřevozpracujícího družstva Lukavec,ale dokonce se dozvíte, jak postihla DDL ekonomická krize nebo jak přeměnit krizi v příležitost. Na dalších stránkách časopisu je otištěna reportáž o náštěvě studentů v Dřevozpracujícím družstvu Lukavec nebo informace o tom, co čeká zaměstnance a zaměstnavatele nového v roce 2009. Doporučujeme také článek o rekordu v pilnici "Nepřetržitý provoz pomohl pilnici k rekordu".

Aktuální číslo a archiv časopisu nalezne zde .

 
Říjnové číslo zaměstnaneckého časopisu DDL INFO 17
ikonka_ddl_info_obecna.gifNa stránkách podzimního vydání firemního časopisu si i tentokrát přečtete mnoho zajímavostí a aktualit. DDL posiluje a právem mu patři 246. místo v žebříčku Czech Top 500. Připomenete si, proč je důležité respektovat firemní hodnoty. Dozvíte se, jak dopadlo zavedení automatizované výroby (tzv. "robotů") ve středisku nábytkový dílců. DLL INFO informuje také o dalších novinkách jako je elektronická evidence vozidel nebo opravy areálu dceřinné společnosti DH Dekor. Přejeme Vám příjemné čtení. Říjnové číslo spolu s archivem časopisu naleznete zde.
 
Vyšlo letní číslo časopisu DDL info 16
ikonka_ddl_info.jpg Aktuální číslo Informačního zpravodaje členů a zaměstnanců Dřevozpracujícího družstva právě vyšlo. DDL info 16 si můžete přečíst také zde na webových stránkách v sekci Časopis DDL Info . Letní číslo přináší informace o tom, že DDL se stává lídrem na trhu s nábytkovými dílci. Dočíst se můžete nejen o narozeninové oslavě DDL 55, ale také o tom, jak se na uplynulé roky dívá předseda Ing. Jiří Majer. Ve svém článku „Před světem se nemůžeme ukrýt. V tom je naše budoucnost“ předseda družstva nejen připomíná, jakými změnami DDL prošlo a jaké úspěchy slavilo. 

Pokračování...
 
Fotoreportáž z narozeninové oslavy DDl 55
vyrezavani_sochy.jpgPřinášíme Vám obsáhlou fotoreportáž z oslav 55 výročí dne založení Dřevozpracujícho družstva v Lukavci. Celodenního slavnostního programu se zúčastnilo více než 1200 hostů (z řad obchodních partnerů, zaměstnanců, rodinných příslušníků, veřejnosti). Všichni měli možnost vidět vystoupení Miroslava Donutila, Petra Muka i skupiny Hradišťan. Během celého dne zaměstnanci DDL a DH Dekoru z Humpolce soutěžili v mnoha netradičních disciplínách o zajímavé ceny. Každý z "gratulantů" narozeninové oslavy DDL se mohl bavit i při hře petanque, malování, drátkování či pletení košíků. Speciální program byl připraven pro děti.
Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 56 - 60 z 87
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.