DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Oslavy jubilea provází DDL celým rokem 2008

P1010010.JPG55 let existence Dřevozpracujícího družstva v Lukavci si DDL připomene nejen v sobotu 21. června, kdy proběhnou celodenní oslavy . Významné jubileum družstvo provází celým rokem 2008. "Výročí 55 let chceme využít k další prezentaci značky DDL, k připomenutí pozice Dřevozpracujícího družstva na trhu dřevozpracovatelů a nábytkářů v oboru i v regionu", uvedl předseda družstva Ing. J. Majer. „V duchu slavnostního roku jsme například upravili grafiku našich stránek www.ddl.cz a použili nové logo pro komunikaci s obchodními partnery“, připomíná tiskový mluvčí DDL Ing. J. Kozojed. Součástí projektu DDL 55 jsou rovněž doprovodné akce a projekty, které mají například mladé generaci přiblížit výrobu v Dřevozpracujícím družstvu, zaměstnancům v regionu ukázat novou pracovní příležitost a představit naši profesi. V dubnu letošního roku bylo Dřevozpracující družstvo například generálním partnerem pelhřimovské výstavy "Na Vysočině - stavíme, bydlíme, žijeme... Na snímku předseda DDL Ing. Majer se starostou Pelhřimova L. Bambulou.

Pokračování...
 
10 důvodů proč říct DDL "ANO"

ikona-nabor.jpg V průběhu jubilejního roku DDL přichází se zcela novým projektem oslovení středních škol a učňovských oborů. Akce s názvem "10 důvodů, proč říct DDL ANO" odstartovala pilotním projektem letos v květnu a jejím cílem je informovat studenty dřevozpracujících a strojírenských oborů o pracovních příležitostech v DDL. Výběr povolání patří v životě k zásadním rozhodnutím o vlastní budoucnosti. DDL proto studentům nabízí pomocnou ruku a návod, jak udělat první krok správným směrem.

Udělat první krok je mnohdy obtížné a potřebujeme k tomu odvahu! Tuto se snaží DDL svým potencionálním zaměstnancům dodat informačním prospektem, v němž se mimo jiné dozvíte, jak širokou nabídku různých benefitů a odměn DDL svým lidem nabízí.

Pokračování...
 
Oslavte s DDL 55 let od založení

55_mala.gifDřevozpracující družstvo Lukavec letos slaví již 55 let od svého založení. Jubilejní oslavy vyvrcholí v sobotu 21. 6. 2008. V areálu ZŠ Lukavec bude narozeninová oslava DDL probíhat od 10.00 do 24.00 a celým dnem Vás provede moderátorská dvojce Jaromír Bosák a Mahulena Bočanová. Dále vystoupí Hradišťan nebo Miroslav Donutil. Během slavnostního programu poběží i doprovodný program pro děti i dospělé - petanque, malování, drátkování, pletení košíků, hod podkovou a spousta dalších. Program bude ukončen až po půlnoci a ještě ve 22:00 hodin se můžete těšit na ohňostroj. Přijďte se s námi pobavit, zasoutěžit si i zavzpomínat na uplynulých 55 let. Srdečně Vás zveme.

Podrobnosti v plakátu.

 
DDL info 15 ke stažení
ikonka_ddl_info.jpg20. března 2008 vyšlo nové číslo našeho Informačního zpravodaje DDL info. V prvním čísle již pátého ročníku se mimojiné dočtete, že Dřevozpracující družstvo Lukavec slaví již 55 let od svého založení. Výrobě deskových materiálů se v DDL daří a výroba přesáhla již tři miliony kubíků - článek k tomuto tématu naleznete na straně 3. S pamětníky můžete zavzpomínat na straně šest. Přejeme příjemné prožití Velikonočních svátků s novým číslem DDL info .
 
Mini Missaerobik je také z rodiny DDL

ddl_info_minimiss.gifMichaela Exlová, dcera paní Jitky Exlové z prodejny DDL v Bystřici nad Pernštejnem, se stala českou Mini Missaerobik. Příběh dnes osmileté dívky, která je také z rodiny DDL a od pěti let se věnuje aerobiku, jsme zveřejnili ve firemním časopisu DDL INFO 14 již závěrem roku 2007. Ceníme si významného titulu, který Michaela Exlová získala. Její pílli,odvahu, houževnatost a samozřejmě dovednost se vedení Dřevozpracujícího družstva rozhodlo ocenit finanční podporou při jejím vystoupení na soutěži Tour 2008.
Úspěch Mini Missaerobik Michaely Exlové je strhující a inspirativní. Dovední lidé v DDL se neztratí.

Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 Následující > Konec >>

Výsledky 61 - 65 z 85
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.