DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL se zúčastnilo veletrhu ZOW Bad Salzuflen 2010
ikona_ddl_veletrh.jpgDřevozpracující družstvo Lukavec i letos zavítalo na veletrh ZOW Bad Salzuflen 2010. Společnost DDL na veletrhu prezentovala svůj kompletní výrobní program v rámci expozice Klastru českých nábytkářů. Prezentace se setkala s kladným ohlasem a velkým zájmem u návštěvníků.
Pokračování...
 
DDL povede nový předseda
ing-pavel_kriz_st_ikonka.jpgNovým předsedou Dřevozpracujícího družstva byl na volební schůzi členů družstva zvolen Ing. Pavel Kříž. Ten ve funkci nahradí dosavadního předsedu Ing. Jiřího Majera. DDL bude pod vedením nového předsedy pokračovat ve všech započatých projektech a strategii vůči svým zákazníkům.
Pokračování...
 
DDL plnilo dětská vánoční přání
sidloddl_ikona_novinky.gifDřevozpracujícíc družstvo se také letos rozhodlo splnit dětská vánoční přání v dětských domovech na Vysočině. Celý prosinec vybíral Český rozhlas Region dárky pro děti ze šesti dětských domovů z celé Vysočiny. Více jak 200 přáníček ovšem lidé splnili hned několikanásobně a v redakci se tak sešlo na tisíc dárků. Sbírka je součástí celostátní akce, kterou pořádá Český rozhlas ve spolupráci se společností Tango Havlíčkův Brod v.o.s. a DDL bylo jedním z účastníků této akce.

 

Pokračování...
 
Poslední číslo DDL info v tomto roce
ikonka_ddl_info_obecna.gifPoslední číslo firemního zpravodaje DDL info přináší mimo jiné rozhovor s předsedou družstva Ing. Jiřím Majerem, který hodnotí situaci na trhu v souvislosti s ekonomickou krizí a mluví i o přípravách a prosazování změn v družstu souvisejících s aktuální situací na trhu. Vydání shrnuje také první rok výroby nízkoemisních desek pro nábytek a interiéry.
Pokračování...
 
Představujeme 10 nových moderních dekorů a nový grafický vzhled katalogu laminovaných desek

ddl_katalog_dekory_2009_ikona.jpgBěhem letních měsíců připravila společnost DDL pro své zákazníky sérii nových moderních dekorů laminovaných desek. Mezi standardními dekory kolekce DDL najdou zákazníci nyní také ŠVESTKU NATUR 474 (skladem ve struktuře povrchu  BS), INDICKÝ EBEN 470 (BS), JÁDROVÝ BUK 476 (dřevní pór), PALISANDER 471 (BS), TŘEŠEŇ PŘÍRODNÍ 515 (BS), PINII KARELIA 473 (dřevní pór), RIGOLETTO 472 (dřevní pór), DUB KELTSKÝ 478 (dřevní pór), PRUNUS 477 (BS) a PINII KORSIKA 475 (dřevní pór). Naopak z kolekce bylo vyřazeno několik designově zastaralých a málo používaných dekorů. Přední český výrobce tak reaguje na moderní trendy v nábytkářském průmyslu a požadavky svých zákazníků na nové dekory vyráběných laminovaných desek. Na výběru dekorů se kromě zástupců DDL a jeho zákazníků podíleli také designéři a zástupci významných dodavatelů dekoračních papírů.

Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 50 z 85
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.