DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

Významné ocenění pro DDL
bp_ikona.jpgDřevozpracující družstvo Lukavec obdrželo významné ocenění. Již popáté získalo prestižní osvědčení „Bezpečný podnik“. Bezpečným podnikem je tak nepřetržitě už 15 let. Z rukou ministra práce a sociálních věcí Petra Šimerky, převzal cenu předseda družstva Ing. Pavel Kříž.
Pokračování...
 
Strategická akvizice přibližuje DDL ke koncovým zákazníkům
ImageDřevozpracující družstvo se sídlem v Lukavci uzavřelo smlouvu o akvizici 100% obchodního podílu ve společnosti Kili, s.r.o., která se zabývá velkoobchodem a maloobchodem s materiály pro výrobu nábytku a stavebnictví. Předpokládá se, že k dokončení akvizice a převzetí firmy dojde během první poloviny letošního roku.
Pokračování...
 
Deskové materiály z DDL i pro HANÁK NÁBYTEK
hanak.jpgDne 5. března 2010 uvedla společnost HANÁK NÁBYTEK do života interiérové studio pro oblast hlavního města Prahy a okolí pod názvem HANÁK FORUM. Dřevozpracující družstvo Lukavec, jako jeden z nejvýznamnějších obchodních partnerů, nechybělo při otevření největšího obchodního projektu této významné nábytkářské firmy.
Pokračování...
 
DDL se zúčastnilo veletrhu ZOW Bad Salzuflen 2010
ikona_ddl_veletrh.jpgDřevozpracující družstvo Lukavec i letos zavítalo na veletrh ZOW Bad Salzuflen 2010. Společnost DDL na veletrhu prezentovala svůj kompletní výrobní program v rámci expozice Klastru českých nábytkářů. Prezentace se setkala s kladným ohlasem a velkým zájmem u návštěvníků.
Pokračování...
 
DDL povede nový předseda
ing-pavel_kriz_st_ikonka.jpgNovým předsedou Dřevozpracujícího družstva byl na volební schůzi členů družstva zvolen Ing. Pavel Kříž. Ten ve funkci nahradí dosavadního předsedu Ing. Jiřího Majera. DDL bude pod vedením nového předsedy pokračovat ve všech započatých projektech a strategii vůči svým zákazníkům.
Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 50 z 88
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.