DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL plnilo dětská vánoční přání
sidloddl_ikona_novinky.gifDřevozpracujícíc družstvo se také letos rozhodlo splnit dětská vánoční přání v dětských domovech na Vysočině. Celý prosinec vybíral Český rozhlas Region dárky pro děti ze šesti dětských domovů z celé Vysočiny. Více jak 200 přáníček ovšem lidé splnili hned několikanásobně a v redakci se tak sešlo na tisíc dárků. Sbírka je součástí celostátní akce, kterou pořádá Český rozhlas ve spolupráci se společností Tango Havlíčkův Brod v.o.s. a DDL bylo jedním z účastníků této akce.

 

Pokračování...
 
Poslední číslo DDL info v tomto roce
ikonka_ddl_info_obecna.gifPoslední číslo firemního zpravodaje DDL info přináší mimo jiné rozhovor s předsedou družstva Ing. Jiřím Majerem, který hodnotí situaci na trhu v souvislosti s ekonomickou krizí a mluví i o přípravách a prosazování změn v družstu souvisejících s aktuální situací na trhu. Vydání shrnuje také první rok výroby nízkoemisních desek pro nábytek a interiéry.
Pokračování...
 
Představujeme 10 nových moderních dekorů a nový grafický vzhled katalogu laminovaných desek

ddl_katalog_dekory_2009_ikona.jpgBěhem letních měsíců připravila společnost DDL pro své zákazníky sérii nových moderních dekorů laminovaných desek. Mezi standardními dekory kolekce DDL najdou zákazníci nyní také ŠVESTKU NATUR 474 (skladem ve struktuře povrchu  BS), INDICKÝ EBEN 470 (BS), JÁDROVÝ BUK 476 (dřevní pór), PALISANDER 471 (BS), TŘEŠEŇ PŘÍRODNÍ 515 (BS), PINII KARELIA 473 (dřevní pór), RIGOLETTO 472 (dřevní pór), DUB KELTSKÝ 478 (dřevní pór), PRUNUS 477 (BS) a PINII KORSIKA 475 (dřevní pór). Naopak z kolekce bylo vyřazeno několik designově zastaralých a málo používaných dekorů. Přední český výrobce tak reaguje na moderní trendy v nábytkářském průmyslu a požadavky svých zákazníků na nové dekory vyráběných laminovaných desek. Na výběru dekorů se kromě zástupců DDL a jeho zákazníků podíleli také designéři a zástupci významných dodavatelů dekoračních papírů.

Pokračování...
 
DDL úspěšně absolvovalo dozorový audit podle revidované normy ISO 9001:2008
ikona_logo_ddl.jpgVýznamný výrobce deskových materiálů na bázi dřeva, nábytkových dílců a řeziva z Vysočiny - Dřevozpracující družstvo, úspěšně obhájil zavedený systém managementu kvality, nově podle revidované normy ISO 9001:2008. Dozorový audit provedený certifikační společnosti SGS opět potvrdil, že zavedený systém řízení kvality v Dřevozpracujícím družstvu v Lukavci (DDL) je efektivně uplatňován a udržován. Audit také prokázal efektivní zlepšování systému managementu kvality v provozech DDL a konstatoval, že systém je plně ve shodě s požadavky nové (revidované) normy ISO 9001:2008.
Pokračování...
 
Představili jsme novinky na výstavě Na Vysočině stavíme, bydlíme, žijeme...

ikona_logo_ddl.jpgNejvětší český výrobce nábytkových dílců z Vysočiny společnost DDL Lukavec  představil na výstavě   "Na Vysočině" stavíme, bydlíme, žijeme…, která se konala v Pelhřimově, novinky produktových řad a také moderní stánek, kterým se  již dříve prezentoval  na mezinárodní výstavě v Německu.

Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 50 z 83
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.